M. Kucharskov ROCKS!

Projekty

Poniżej przedstawiony jest zbiór stron sygnowanych skromną stopką by M. Kucharskov. Ciekawostką może być to, że wszystkie projekty podpisuję angielskim żartem programistycznym with love, co dosłownie znaczy z miłością.

MyVector (GitHub)

Własna, uproszczona implementacja klasy std::vector. Zawiera kilka matematycznych smaczków, takich jak interpolacja danych, sortowanie czy zwracanie ekstremów o złożoności czasowej O(1). Całość zwieńcza wdrożony paradygmat Copy-On-Write.

PentaGoEngine (GitHub)

Pentago to gra, którą można opisać jako "kółko i krzyżyk na sterydach". PentaGoEngine to silnik napisany w C++, w ramach projektu na Politechnice. Jego podstawowe załozenia to: lekki, skalowalny, prosty w edycji i z wbudowaną obsługą AI.

SimpleTemplate (GitHub)

Skrypt w PHP służący jako prosty system szablonów dla "programistów HTML". Przygotowany szablon można wypełniać treścią, bądź zagnieżdżać z innymi szablonami budując stronę w przyjemny sposób. Ostateczna strona generowana jest w locie i serwowana dla użytkownika.

SMAW (GitHub)

Nazwa tego wspaniałego tworu jest akronimem od sformułowania So Minimize thAt Width, nawiązującym do granatnika Mk 153 SMAW. Jest to prosty skrypt skracający linki do przyjemniejszej formy. Czysty design zapewnia framework ZURB Foundation. Całość zawarta w jednym pliku zapewnia prostotę obsługi.

FolderList (GitHub)

FolderList służy do wyświetlania i interakcji z zawartością katalogu (demo). Zastosowany został tutaj framework Bootstrap, który odpawiada za całą stronę graficzną generowanej tabeli. Wyposażony w mnóstwo ciekawych funkcji, jak między innymi: wbudowane ikony, system zabezpieczeń, wielojęzykowość. A to wszystko w jednym pliku PHP!