M. Kucharskov ROCKS!

Projekty

Poniżej przedstawiony jest zbiór stron sygnowanych skromną stopką by M. Kucharskov. Ciekawostką może być to, że wszystkie projekty podpisuję angielskim żartem programistycznym with love, co dosłownie znaczy z miłością.

PentaGoEngine (GitHub)

Pentago to gra, którą można opisać jako "kółko i krzyżyk na sterydach". PentaGoEngine to silnik napisany w C++, w ramach projektu na Politechnice. Jego podstawowe załozenia to: lekki, skalowalny, prosty w edycji i z wbudowaną obsługą AI.

SimpleTemplate (GitHub)

Skrypt w PHP służący jako prosty system szablonów dla "programistów HTML". Przygotowany szablon można wypełniać treścią, bądź zagnieżdżać z innymi szablonami budując stronę w przyjemny sposób. Ostateczna strona generowana jest w locie i serwowana dla użytkownika.

SMAW (GitHub)

Nazwa tego wspaniałego tworu jest akronimem od sformułowania So Minimize thAt Width, a jest to prosty skrypt skracający linki do przyjemniejszej formy. Czysty design zapewnia framework ZURB Foundation. Posiada prostą konfigurację i wbudowane kilka języków. Całość zawarta w jednym pliku zapewnia prostotę obsługi niczym amerykańskiego granatnika przeciwpancernego - Mk 153 SMAW do którego nawiązuje nazwa.

FolderList (GitHub)

FolderList służy do wyświetlania i interakcji z zawartością katalogu (demo). Zastosowany został tutaj framework Bootstrap, który odpawiada za całą stronę graficzną generowanej tabeli. Wyposażony w mnóstwo ciekawych funkcji, jak między innymi: wbudowane ikony, system zabezpieczeń, wielojęzykowość. A to wszystko w jednym pliku PHP!